Kolej na ferie – bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi

0

Wraca akcja „Kolej na Ferie”. W czasie ferii dzieci i młodzież będą mogli podróżować Kolejami Śląskimi całkowicie bezpłatnie.

Oferta obowiązuje od 11 do 26 stycznia 2020 roku, w czasie ferii uczniów z województwa śląskiego. Zasady są analogiczne jak w roku ubiegłym. Aby móc za darmo podróżować pociągami obsługiwanymi przez Koleje Śląskie, wystarczy podczas kontroli zamiast biletu okazać ważną legitymację szkolną.

Promocja obejmie swoim zasięgiem wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie, jedynym wyjątkiem są pociągi specjalne Ornak do Zakopanego, które są wyłączone z akcji w całej relacji. Nowością w ramach akcji jest przy tym możliwość wybrania się pociągiem Kolei Śląskich bezpłatnie… za granicę. W tym roku promocja będzie bowiem obejmować również połączenia do Bohumina. Do dyspozycji młodych podróżników są też całkowicie nowe połączenia do Kluczborka.

W ramach akcji przewidziane są również dodatkowe atrakcje. Organizatorzy zapraszają do zwiedzania swojej bazy kolejowej przy ulicy Raciborskiej w Katowicach. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania pracy kolejarzy „od kuchni”. Zwiedzający będą mogli m.in. na własne oczy zobaczyć, jak wiele czynności trzeba wykonać, by wyprawić pociąg w podróż. Więcej nt. akcji znajdziecie TUTAJ.

INFO i fot. https://www.kolejeslaskie.com

___________
REKLAMA

Zostaw komentarz

Więcej wiadomości