O.K. Bank Spółdzielczy ma nowego prezesa

0
199

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie INFOrmuje, że Rada Nadzorcza Banku  w dniu 26 marca 2019r po uzyskaniu pozytywnej opinii Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 12 marca 2019r, powołała Pana Dariusza Wójcika na stanowisko Prezesa Zarządu O.K. Banku Spółdzielczego.

Nowo powołany, 48-letni Prezes Zarządu z bankowością spółdzielczą związany jest od 27 lat.  Pierwsze kroki swojego zaangażowania zawodowego stawiał w Banku Spółdzielczym w Orzeszu (obecnie O.K. Bank Spółdzielczy). Swoją pasję i drogę zawodową realizował skrupulatnie i  konsekwentnie przechodząc przez wszystkie stanowiska i szczeble organizacyjne, począwszy od Referenta do Prezesa Zarządu w tej jednej instytucji bankowej jaką jest obecnie O.K. Bank Spółdzielczy.

Od 1 listopada 2002r Członek Zarządu, od 1 grudnia 2007r do 3 lipca 2016r zajmował stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Handlowych w O.K. Banku Spółdzielczego a od 4 lipca 2016r Rada Nadzorcza powierzyła jego osobie stanowisko Wiceprezesa ds. Handlowych – p.o. Prezesa Zarządu.

INFO i fot.: www.okbank.pl

Zostaw komentarz